top of page

Hizmetlerimiz

Satış Öncesi Destek Hizmeti

Finans / ERP sistemi kurmaya veya mevcut sisteminizi değiştirmeye karar verdiniz ancak nasıl bir yazılım alacağınızı belirleyemediniz mi ? Uzman ekibimiz ile sizleri ziyaret edebilir, ihtiyaçlarınız ve isteklerinizi dinleyebilir, ihtiyacınıza göre en uygun LOGO yazılımını, ve modüllerini tespit edebilir, önereceğimiz yazılımların demolarını kurabilir, canlı örnekler yaparak, en uygun programı seçmenize yardımcı olabiliriz.

Eğitim Hizmetlerimiz

Son zamanlarda yaşanan gelişmeler (E-Fatura, E-Defter, E-İhracat vs.) muhasebe bilgi sisteminin önemini daha da arttırmıştır. LOGO eğitmen sertifikasına sahip, uzman personellerimiz tarafından, kullanmakta olduğunuz LOGO yazılımlarından maxmimum verimi alabilmeniz ve  kurum çalışanlarınızın hedeflenen etkin kullanım becerisine ulaşılabilmesi için, birebir veya toplu eğitim hizmetleri vermekteyiz. Eğitimlerimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda, genel kullanım eğitimi, sektörel hedef odaklı uzmanlık eğitimleri, modül / branş eğitimleri (bordro,üretim,e-fatura,e-defter vs.), veya yöneticilere özel ileri düzey raporlama eğitimleri şeklinde de verilebilmektedir. 

Destek Hizmetlerimiz

Yaklaşık 15 yıldır LOGO yazılım eğitim, destek, danışmanlık hizmeti veren firmamız, istisnasız olarak tüm müşterilerinin işlerine kesintisiz bir şekilde devam edebilmeleri için yüksek standartlarda destek hizmetleri sunuyor. LOGO çözümlerini kullanırken karşınıza çıkabilecek en küçük sorunu bile kolay ve hızlı bir şekilde aşabilmeniz için, uzak bağlantı, yerinde destek ve senelik bakım anlaşmaları hizmetleri ve bünyesinde bulundurduğu 5 sertifikalı uzman personel.3 servis aracı ile her zaman ulaşılabilir olmayı hedefliyor. 

SQL Raporlama Hizmetlerimiz

Günümüz koşullarında teknoloji yatırımını geleceğe dönük planlayan tüm işletmeler için SQL serverlar ilk olarak tercih edilen veri tabanı yönetim sistemleridir. Logo yazılımları içerisinde bulunan standart raporlar ihtiyacınızı karşılamıyor veya ilgili raporlara programın içerisine girmeden Excel üzerinden erişmek istiyorsanız, mantıklı ve hesaplanabilir tüm rapor isteklerinizi Microsoft SQL Server’ın sunmuş olduğu servisler ile uçtan uca iş zekası uygulamaları geliştirilebilir ve online veri tabanlarının kısıtlı veri sorgulama imkanları yerine daha esnek raporlama ve karar verme mekanizmaları oluşturabiliriz. Sunmuş olduğumuz SQL raporlama hizmetini işletmeniz için bir karar destek sistemi olarak görebilirsiniz. Ulaşacağınız raporlar planlama konusunda en büyük yardımcınız olacaktır

Teknik Destek Hizmetlerimiz

Müşterilerimizin Server, Terminal, bilgisayarlar ve yazıcı gibi her türlü donanım ürünlerinin ve bunların üzerinde kurulu işletim sistemlerinin tüm bakım onarım ve diğer destek hizmetleri firmamız tarafından sunulmaktadır. Müşterilerimizin bilişim sistemlerindeki tüm network altyapı sistemlerine tek bir noktadan her türlü profesyonel destek hizmetleri verilebilmektedir.

Teknik Destek Hizmetlerimiz Kapsamında;

  • Network ve Kablolama

  • Sunucu Server Sistemleri

  • Yedekleme Sistemleri

  • Bulut Çözümleri

  • Güvenlik (firewall) Duvarı Çözümleri Sunmaktayız.

Hizmetlerimiz

bottom of page