top of page

SerCRM Satış Pazarlama Yönetimi

    SetCRM Pazarlama Yönetimi ile Müşteri veri tabanı tutabilir, müşterileri gruplayabilir, özelleştirebilirsiniz. Ayrıca telefon, SMS,direk mail, web, kablosuz cihazlar, e-mail, direk satış gibi müşteri ile ilişki içerisinde olunan tüm kanallarda müşteri veya müşteri grubuna özel kampanyalar hazırlar ve yönetirsiniz.


    SetCRM Satış Yönetimi, işletmenize sunduğu komple satış gücü otomasyonu çözümü sayesinde, satış ekibinizin tüm işletme çalışanları ile işbirliği içerisinde daha etkin biçimde satış yapmasını ve buna bağlı olarak karlılığınızın artmasını sağlar. SetCRM satış personelinize hedef gelir, gerçekleşen gelir, satış planları, müşteri ihtiyaçları, satın alma eğilimleri, müşteri bilgileri, müşteri cari hesabı gibi bilgilere kolaylıkla ve hızla ulaşarak hızlı ve karlı satış gerçekleştirme imkanı tanır.


    Mobil satış ekibinizi sisteme entegre ederek, saha satış operasyonlarınızı daha verimli kılmanıza ve gerçek zamanlı olarak yönetmenize olanak tanır.


    Ayrıca Logo yazılımlarınıza (LOGO GO, Tiger Plus, Tiger Enterprise) entegre çalışarak satış ekibinin müşteriye ait tüm cari ve muhasebe bilgilerini online olarak görmesini sağlar.

Raporlanabilir

Mobil

bottom of page